برپایی نمایشگاه عکس و پوستر استکبار جهانی در آبیک

نمایشگاه عکس، پوستر، مقاله و ماکت با موضوع «اشکال مختلف استکبار جهانی» به مناسبت روز دانشجو توسط دانشجویان مؤسسه آموزش عالی شهرستان آبیک برپا شد.

به همت معاونت فرهنگی و بسیج دانشجویی مؤسسه آموزش عالی مولانا شهرستان آبیک به مناسبت روز دانشجو نمایشگاه «اشکال مختلف استکبار جهانی و علم در خدمت صلح و توسعه» در نگارخانه مجتمع فرهنگی هنری باران شهر آبیک برپا شد.

در این نمایشگاه ۲۰ دانشجوی دختر و پسر رشته‌های شهرسازی، معماری و حسابداری آثار خود را در قالب مقاله، عکس، پوستر، ماکت و شیت طراحی به نمایش گذاشتند.

معاون فرهنگی مؤسسه آموزشی عالی مولانا شهرستان آبیک در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در آبیک گفت: طی فراخوانی از روز ۱۳ آبان‌ماه به دانشجویان این مؤسسه برای شرکت در نمایشگاه اطلاع‌رسانی لازم صورت گرفته بود.

فاطمه احمدی افزود: دانشجویان در این نمایشگاه ۴۶ عکس، ۲۰ پوستر، ۱۵ مقاله، ۱۰ ماکت و هشت شیت طراحی با موضوع اشکال مختلف استکبار جهانی و علم در خدمت صلح و توسعه را به نمایش گذاشتند.

وی خاطرنشان کرد: در این نمایشگاه دانشجویان با توجه به تخصص و رشته تحصیلی آثار و ایده‌های خود را به مناسبت ۱۶ آذرماه روز دانشجو در معرض دید عموم قرار دادند.

نمایشگاه اشکال مختلف استکبار جهانی و علم در خدمت صلح و توسعه به مدت سه روز در نگارخانه مجتمع فرهنگی هنری باران آبیک برای بازدید علاقمندان دایر است.

مطالب مشابه
ارسال دیدگاه جدید
شما میتوانید نظر و پیشنهاد خود راجب سایت و مطلب را برای ما ارسال کنید.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

دیدگاهی ارسال نشده است!